Adventní kalendář - připraven k odeslání!

Adventní kalendář - připraven k odeslání!

Letošní adventní kalendář je připraven k odesílání - stačí si o něj napsat na mail ivana@ivanakudrnova.cz. Několik už jich odešlo, tak si taky udělejte radost!

Procvičíte si španělštinu, zkouknete vánoční reklamy, vyplníte cvičení, napíšete dopis Třem králům, zazpíváte si koledy, zrekapitulujete si rok 2018, přečtete si dva články od Evy apod.

Připravila jsem si pro vás PDF, ze kterého se dostanete odkazy rovnou na spousty cvičení, zajímavé blogy či weby, které se španělštinou zabírají. Některé stránky se vám budou hodit k vytištění (třeba křížovka či omalovánky).

Dobře vím, že dny které nám chybějí do Vánoc utíkají velmi rychle a volného času mnoho nezbývá, proto jsou úkoly vždy jen na chvilku a může se z nich stát váš prosincový rituál - vyčistit zuby a udělat vánoční španělštinu do plavek, dát si oběd a v pauzičce si udělat vánoční španělštinu do plavek... Nebo jinak? Své tvůrčí chvilky můžete sdílet na Facebooku či pěknou fotku na Instagramu #spanelstinadoplavek.

Nezapomeňte a svá řešení, výtvory, texty, můžete konzultovat se mnou. Pošlete mi mail s printscreeny, fotkami, texty do 31.12. Jsem tu pro Vás! Když zvládnete poslat alespoň 12 úkolů z 24 najednou, můžete na Tři krále očekávat nějaký pěkný dáreček (ať už od sponzorů - Pampas market, El Olivar, Artesanía Corazón, či knížky Martina Úbla nebo ze Španělštiny do plavek). Mimochodem takhle podobně vypadá jazykové koučování. Dostanete úkoly, spolu je zkonzultujeme a pak zase a zase...

Užijte si předvánoční čas, nedělejte, co nemusíte, odpočívejte a vychutnávejte si chvíle se svými nejbližšími. A v novém roce dělejte to samé! Bude vám moc dobře.

Ivana

PS: Za úvodní fotku děkuji Evě a Michalovi