Hraj si s letní slovní zásobou

Znáš hru pasapalabra? Ještě ne? Pojď si potrénovat svoji letní slovní zásobu ve španělštině a pobavit se u toho.

Hraj si s letní slovní zásobou

Verano y vacaciones. Pojď si hrát se slovní zásobou spojenou s létem a prázdninami. Uhodni podle definice správné slovíčko. Procvičíš si porozumění, ale taky zapátráš v paměti po slovíčkách.

👁️
¡OJO! Většina začíná na dané písmeno v abecedě (empieza), ale u komplikovanějších písmen ho to slovo jen obsahuje (contiene).

Zvládneš projet celé kolečko? Klikni a začni si hrát a učit se španělsky.

KURZ PROBUĎ SVOJE HISPÁNSKÉ JÁ I. - Intenzivní tříměsíční kurz španělštiny. Už 3. octubre 2022 vykopni svoji španělštinu do nejvyšší La Ligy. Pro věčné začátečníky, ale i pokročilé matadory. 1–2 hodiny samostatné práce týdně. Bez práce nejsou tortilly! Tak se přihlas ZDE.

Veronika Čadová

Buenas, já jsem Vero, lektorka španělštiny, součást Španělštiny do plavek a autorka projektu Es que. Španělský jazyk jsem vybrousila na akademické půdě i na ulicích Mexika a Kanárských ostrovů. Španělština pro mě není jen o výuce, ale i o každodenním kontaktu s hispánským prostředím. Své zážitky přenáším do lekcí, proto mě baví spolupráce, kde jde o víc než jen gramatiku. Při tvorbě materiálů pro blog Španělské jednohubky popouštím uzdu kreativitě, protože chci, aby se mnou studenti pronikli do španělštiny skrz vlastní zájmy a jejich výmluvy, proč pro svou španělštinu nic neudělali, přestaly platit.

Veronika Čadová

Chcete se učit španělsky?

Hola, me llamo Ivana Kudrnová a španělština je mým životem. Jsem lektorkou španělštiny, autorkou projektu Španělština do plavek a pomáhám lektorům profesionálně učit (nejen) online v projektu Digitální lektoři. Mám za sebou 16 let praxe, stovky studentů, tisíce hodin a situací. Španělštinu jsem studovala a žila jsem ve španělsky mluvících zemích. Do kurzů dávám své hispánské já a těším se, až probudím to vaše.