Intenzivní kurz španělštiny 3.

V neděli 16.6. si uděláte pořádek nejen v minulých časech. Rozmluvíte se, zopakujete si základy a dozvíte se, jak nejlépe pokračovat se španělštinou.

Intenzivní kurz španělštiny 3.

Potřebujete svoji španělštinu posunout dál? Rozmluvit se, zopakovat si základy? Nejste si jistí v minulých časech?


 • v  neděli 16. června 9:30 - 17:30

Kurz pro ty z Vás, kteří potřebují španělštinu posunout do další úrovně, jestli už umíte základy, zvládáte vyprávět o svých zájmech a objednat si kafe. Kurz je pro Vás, když už můžete vyprávět odkud jste a co budete dělat o prázdninách. Kurz je pro Vás, jestliže jste se někdy pustili do minulých časů. V kurzu vám ukážeme, jak a kde se učit i sám.

V kurzu získáte

 • veškeré tištěné materiály potřebné pro jeho průběh
 • tištěné materiály vhodné pro další studium
 • přístup do virtuální třídy, kde budou všechny materiály, nahrávky i odkazy k dispozici
 • Slevu 200 Kč na měsíc koučování, kde si vše můžete procvičit pod vedením lektora (4 týdny intenzivní samostatné práce)
 • občerstvení

Komu je kurz určen

 • 5 - 8 studentům
 • úplným začátečníkům (pro ostatní jsou tu 2 a 3)

Cena

 • 2400 Kč za kurz (8 lekcí španělštiny)

Místo konání

 • Nový Svět, Praha 1
 • nejkrásnější místo, kde se v Praze můžete učit španělštinu

Přihláška

 • po vyplnění přihlášky se Vám ozvu do 24 hodin s potvrzením a fakturou (kurz je třeba uhradit do pondělí 10. 6. 2019)
na minulém kurzu

Harmonogram - Bude toho hodně, ale bude to stát za to!

9:30 - 11:30 - icebreakry, které aktivují všechny vaše vědomosti o kterých ani nevíte, vhled do minulých časů
11:30 - 12:30 - oběd v kavárně (výuka v reálném prostředí), oběd si hradí účastníci kurzu
12:30 - 14:30 - 3 minulé časy - perfecto, indefinido, imperfecto
14:30 - 15:30 - pauza na odpočinek či průzkum okolí
15:30 - 17:30 - opakování, ukázka souslednosti časové

Víme, že vše naučené musíte trénovat a proto budete mít k dispozici přístup do virtuální třídy kurzu (google classroom). Zde budou všechny materiály, nahrávky, odkazy, které spolu na kurzu probereme. A navíc i tipy na stránky či učebnice a kde si vše konkrétně můžete procvičovat sami doma.

Jestli se do toho chcete obout pořádně, tak si přidejte i 4 týdny koučování a budete mít zaručeno, že vás někdo bude k procvičování motivovat.

Lektor je tu vždy jen od toho, aby otevíral dveře do světa cizího jazyka, takže když vezmete za kliku a přijdete s otevřenou hlavou, výsledky budou vaše.

Zvýhodněné měsíční koučování po kurzu

4 týdny x 4 komplexní úkoly x 4 kontroly x 4 motivace

Místo tradičních 1200 Kč zaplatíte jen 1000 Kč

Po dobu 4 týdnu budete dostávat velmi konkrétní úkoly na míru (ať už odkazy na cvičení, vyplňovací písničky, články, poslechy, psací úkoly) a vždy budete mít týden na jejich splnění a já den až dva na jejich kontrolu a zaslání nové motivace na další týden. A pátý týden se rozhodneme, jakou cestou se vydáte za svoji španělštinou dál. Využíváme google classroom, takže do svých lekcí můžete kdykoliv nahlížet a vracet se. Naučíme vás to.


Lektorky

Znáte je obě z blogu - Ivana jsem já, která blog vede a Lillyam je ta, která zatím napsala nejvíc španělských úterních článků. Ivana a Lillyam se poznaly na doktorátu na Iberoamerikanistice a vedly společně několik kurzů pro studenty Filozofické fakulty. Jejich nejoblíbenější byl o latinskoamerické dětské literatuře. Ivana je z Prahy a Lillyam z Kolumbie.

Ivana Kudrnová

Španělština není můj život ani moje všechno a nejsem v ní nejlepší na světě. Ale jsem dobrá v tom ji lámat lidem do hlavy. Dělám to už přes 13 let a moc mne to baví. Teprve pár měsíců (od září 2018) mám tento blog: Španělština do plavek. Ukazuju, jak rozmanitý je hispánský svět. Každé úterý jeden článek. Hledám různé autory a společný jmenovatel - španělštinu (občas i v titěrné míře). Protože útočím na vaše hispánské já.

Lillyam González

Vine a República Checa a estudiar un doctorado en Estudios Iberoamericanos en la Universidad Carolina en Praga y aquí sigo todavía. Desde hace cinco años me dedico a enseñar español a extranjeros, principalmente checos. En mi país natal, Colombia, estudié literatura y periodismo, trabajé por más de 10 años en varios proyectos relacionados con la enseñanza del español y la literatura. Tengo experiencia enseñando, escribiendo e investigando sobre la lengua y la cultura, siempre me han apasionado estos temas. Intento aprender checo y creo que lo voy a seguir intentando toda mi vida. Me encanta escribir, enseñar y compartir mi lengua materna. Para mí es la mejor manera de conocer otras culturas y de acercar a otros a la mía.