Probuď svoje hispánské já!

Splňte si sen a vystřelte svou španělštinu na vyšší level. Nechte v sobě probudit Vaše hispánské já! Nebudete se španělsky jen učit, začnete španělštinou žít. Celý 12 týdnů v kurzu, který startuje 7. září!

Probuď svoje hispánské já!

12týdenní kurz španělštiny, který probudí vaše hispánské já

Začínáme 7. září 2021. ¡Sí!

Objevte v sobě vášeň pro španělštinu díky online jazykovému koučování.¡Hola, amigos!

Splňte si sen a vystřelte svou španělštinu na vyšší level – ať už se chystáte studovat ve Španělsku, cestovat po Mexiku, nebo „jen“ poznat kouzlo španělského jazyka, kterým mluví milióny lidí na celém světě.

Pro věčné začátečníky i pokročilé (úroveň A1– B1 a vyšší)

 • Zažijte radost z výsledků! Spirálová metoda uloží nové znalosti do dlouhodobé paměti a motivuje vás k dalšímu učení.
 • Pestrost úkolů, podpora lektora i skupiny a netradiční postupy učení vám dostanou do krve velkou dávku španělštiny zcela přirozeně.
 • Mluvte od první lekce! Slovíčka a fráze ze života, které můžete hned použít.

¡Libertad! Učení odkudkoli a kdykoli

Kombinace samostatného studia s kontrolou plnění úkolů a skupinové podpory. Organizujte si svůj studijní čas svobodně – z obýváku v Berouně i z pláže na Tenerife.

Udržíte si nadšení: ¡Motivación, motivación!

Nadšení vyprchává u každého učení. Umím ho znovu rozdmýchat a udržet. Nenechám vás přestat. Síla skupiny a pravidelné úkoly vaše nadšení udrží, povedou stále kupředu a nenechají vás přestat.

Střídání dřiny a legrace: ¡Inspiración!

Různorodost úkolů přesahuje hranice běžného kurzu. Vzbudí zájem o učení a dostane vám jazyk do hlavy i do duše. Těšte se na gramatická cvičení, autokorektivní úkoly, poslechy, videa, 3týdenní výzvu, tematické týdny, zpívání, střípky z kultury, hry, psaní, nahrávání se, telefonáty ve španělštině, čtení a testy.

Plovoucí úroveň od A1 až po B1+

Záleží jen na vás, do jaké hloubky se ponoříte a zda splníte jen základní úkoly, nebo se vrhnete i na ty bonusové. Se španělštinou jste se už setkali a znáte základy? Potřebujete se rozmluvit a dostat se na vyšší úroveň? Kurz je to pravé pro vás.

¡Toma lo que necesites! Učení (skoro) všemi smysly

Španělské víno a paellu vám nepřipravím, ale jinak vám španělštinu naservíruji všemi smysly. Budete ji vstřebávat poslechem, pomocí obrázků, mluvením i psaním.

Efektivní online jazykové koučování

Připravte se na osvědčené cykly online jazykového koučování – 4 týdny základy, 4 týdny na míru, 4 týdny opakování. Postupné dávkování, opakování, upevnění v paměti, radosti z malých úspěchů a velký pokrok na konci.

Co je to online jazykové koučování?

Představte si cvičení v posilovně. Hýbat se musíte sami, ale když máte dobrého trenéra, stojí to za to. Řekne vám, co a jak dělat. Brzy se dostaví výsledky a vy máte radost, cítíte motivaci a chuť pokračovat dál. A stejně tak je to s učením jazyků.

Za 12 týdnů si vytvoříte závislost na španělštině a nebudete chtít přestat. Během kurzu zjistíte, jak se učit sami i po ukončení. Anebo můžete pokračovat v dalším kurzu!

Jak kurz probíhá?

Skupinově, ale s přizpůsobením na tělo. Každé úterý najdete v naší virtuální třídě zadání na samostatnou práci na další týden. Do nedělní půlnoci máte deadline a v pondělí se můžete těšit na komentované odpovědi a zpětnou vazbu. Během 12 týdnů si váš mozek zvykne na aktivitu a vaše mozkové závity se naplní španělštinou.

 • 12 týdnů intenzivní výuky formou online jazykového koučování
 • 3 online setkání na ZOOMu
 • 1 online afterparty po kurzu
 • přístup do soukromé skupiny na Facebooku, kde na vás čekají tipy, triky, hry a výzvy. Výhodou je menší skupina s podporou a přátelskou atmosférou.
 • přístup do virtuální učebny na Google Classroom, který vám zůstane i po skončení kurzu. Budete tak mít dokonalý přehled o lekcích a úkolech.
Objevíte zábavné způsoby, jak se obklopit španělštinou po celý den a přirozeně ji vnést do svého života.

¡Qué te vaya bien!

Kolik času vám kurz zabere?

1 až 2 hodiny samostatné práce týdně. Může se stát, že se do španělštiny zamilujete a času s ní strávíte mnohem více.

Co se naučíte? 8 základních bodů jazyka, bez kterých to dál nepůjde

 • Výslovnost (abeceda, jazykolamy…)
 • Číslovky 0 – …
 • 100% přítomný čas (pravidelná, nepravidelná, zvratná slovesa…)
 • Zájmena všeho druhu
 • ir a + infinitiv, tener que + infinitiv, gerundium, ser x estar
 • Gustar a jemu podobná slovesa
 • Otázky – rozumět otázce a umět se zeptat, je základ jakékoliv konverzace
 • Veškeré osobní informace, zájmy, popis, rodina, práce, počasí, město, bydlení, umění, nákupy, potraviny, předložky, časové údaje
Nebudete se španělsky jen učit, začnete španělštinou žít.

Chcete se učit španělsky?

Hola, me llamo Ivana Kudrnová a španělština je mým životem. Jsem lektorkou španělštiny, autorkou projektu Španělština do plavek a pomáhám lektorům profesionálně učit (nejen) online v projektu Digitální lektoři. Mám za sebou 16 let praxe, stovky studentů, tisíce hodin a situací. Španělštinu jsem studovala a žila jsem ve španělsky mluvících zemích. Do kurzů dávám své hispánské já a těším se, až probudím to vaše.