Vánoční večírek 2019

První vánoční večírek Španělštiny do plavek začíná v 18 hodin v úterý 10. prosince v La Casa Blu. A bude to skvělé! Je nachystaný program i drobné občerstvení. O vše ostatní už se postaráte vy - jste ten nejlepší program!

Vánoční večírek 2019

Historicky první vánoční večírek Španělštiny do plavek se bude konat 10. prosince 2019 v 18 hodin v La Casa Blu. Místo ani termín nebyly vybrány náhodou. Datum 10. prosince je úterý a každé úterý posledních 15 měsíců vychází na blogu článek z hispánského světa. A místo? La Casa Blu je teď moje domovská scéna. Několikrát za měsíc se tam otočím sama na oběd, nebo na pracovní oběd s Hankou (ProfHankou) či na schůzku s budoucím klientem, nebo "jen" si sednout a pracovat na blogu, facebooku, instagramu... A navíc La Casa Blu vznikla v roce 1996 a ten rok jsem se začala učit španělsky. Takže symbolika by tu byla.

A proč večírek? Několik studentů se mne na něj ptalo a mne to vlastně do té doby nenapadlo. Jako lektor, který si vede svůj projekt, jsem "přišla" o večírky v jazykovkách, školách apod., takže asi bylo na čase si udělat večírek vlastní s lidmi, které bych moc ráda potkala. A je skvělé, když se poznáte i vzájemně.

Co na nás čeká?

Neopakovatelný program

  • dvě až tři hudební vystoupení Petry Dokládalové a kytaristy Kamila
  • Standup Kristýny Omastové
  • Kolumbie Honzy Macháčka
  • Jindřiščiny nezapomenutelné matamoscas

Kdy přesně bude, které vystoupení se včas dozvíte.

Občerstvení

  • připravené latino tapas
  • skvělý výběr něčeho sytějšího k večeři a nějakých správných hispánských drinků

Nebojte se dorazit, potkáte se s ostatními studenty Španělštiny do plavek, ať už ze soukromých lekcí, víkendových kurzů a nebo z online koučování. Můžete si popovídat česky a samozřejmě i španělsky. Seznámíte se s některými z 50 autorů, kteří psali v uplynulém roce články na blog a zjistit od nich zajímavosti, které se do jejich textů nevešly. V neposlední řadě se na Vás těší Jindřiška, moje tandemová kolegyně z víkendových kurzů. A já - Ivana.


Budu nadšená, když dorazíte a šťastná, když mi účast potvrdíte, třeba zprávou, mailem a nebo úplně jednoduše klikněte sem. Záleží na tom! Aby nedošlo jídlo a pití, že ano. Klidně si sebou vemte parťáka, přítele, manželku, a napište + 1.