Fotografická výzva - pošlete mi svoje oblíbené fotos

Vytvořme si výstavu našich fotek ze španělsky mluvicích zemí. Inspirujme se navzájem a zavzpomínejme na naše cesty.

Fotografická výzva - pošlete mi svoje oblíbené fotos

Ve svém životě už jsem organizovala mnoho různých akcí. Výstavu fotek, velké cestovatelské festivaly, přednášky pro lektory, kurzy, tábory, vánoční večírky, divadla i pomaturitní afterparty. Ale virtuální výstavu fotek ještě ne. Takže se nemůžu dočkat.

Virtuální výstava fotografií z hispánského světa

Jakých fotos? Těch našich nejkrásněších a nejoblíbenějších míst, jídel, zemí, měst, pláží či drinků. Kde bude výstava probíhat? En mis redes sociales, na instagramu, na facebooku a zde blogu Španělštiny do plavek. Já cestovatelské fotky a historky miluju. Z celého corazón. Vy určitě také!

Vy určitě máte v rukávu spoustu pokladů

Stačí se podívat do svého šuplíku a nebo třeba do složky fotky v telefonu. Není to soutěž, ale je to výzva.

Jaké fotky? Fotky z vašich cesty, zážitků plné kapsy, krásnou architekturu nebo přírodní scenérie, kde se tají dech. Či jste někde něco strašně dobrého měli k večeři a ty mariscos máte na fotce. Je to tak? Pojďte se o své poklady podělit. Tesoros ze Španělska, Peru, Mexika, Kolumbie, Kuby, Guatemaly, Argentiny, Chile...? 1 - 10 fotografií si s největší radostí od vás zapůjčím.

Pošlete mi vaše oblíbené fotky s popiskem a nebo třeba i s krátkou historkou a já vás vystavím. Zasloužíte si to! Napište mi i svoje jméno, případně odkaz na vaše sociální sítě, ať vás mohu správně označit. Nemůžu se dočkat, kam se všude podíváme. Pojďte do toho! Bude to pecka!

📸
Fotografické poklady s krátkým textem či popiskem zasílejte do konce srpna 2022 na ivana@ivanakudrnova.cz a odměna vás nemine! Ale hlavně ta sláva a radost ze sdílení krás hispánského světa. Těším se!

Už čtyři roky tvořím obsah přímo pro vás

Sdílím s vámi svoje lektorské finty, oblíbené zdroje na učení španělštiny, kulturní tipy, legrácky a vyhledávám zajímavé autory na blogové články, oslovuji viajeros, průvodce a milovníky hispánského světa, aby se s námi podělili o své zážitky a dali nám své tipy. Zde na blogu najdete kolem 200 článků na různá témata, na facebooku záznamy rozhovorů a přednášek, ale také odkazy na koncerty či na skvělé akce nebo články. Na instagramu naleznete shrnutí blogových článků, ale také inspiraci, cestovatelské poklady a nebo třeba jazykové tríčky a pohled pod pokličku celého projektu Španělština do plavek.

A teď budete tvořit obsah se mnou!

Chcete se učit španělsky?

Hola, me llamo Ivana Kudrnová a španělština je mým životem. Jsem lektorkou španělštiny, autorkou projektu Španělština do plavek a pomáhám lektorům profesionálně učit (nejen) online v projektu Digitální lektoři. Mám za sebou 16 let praxe, stovky studentů, tisíce hodin a situací. Španělštinu jsem studovala a žila jsem ve španělsky mluvících zemích. Do kurzů dávám své hispánské já a těším se, až probudím to vaše.