Španělština do plavek - (velmi) intenzivní kurz španělštiny 1.

Kurz, kde se naučíte základy gramatiky a zvládnout nejdůležitější situace, které vás mohou potkat na cestách. Kurz je taková celodenní nalejvárna, která pomůže při startu se španělštinou. Za 6 výukových hodin do vás dostaneme základy, bez kterých to nikdy nepůjde dál.

Španělština do plavek - (velmi) intenzivní kurz španělštiny 1.

Kurz, kde se naučíte základy gramatiky a zvládnout nejdůležitější situace, které vás mohou potkat na cestách. Kurz je taková celodenní nalejvárna, která pomůže při startu se španělštinou. Za 6 výukových hodin do vás dostaneme základy, bez kterých to nikdy nepůjde dál.


Už se oteplujte, to znamená, že je jaro a to znamená, že se párkrát vyspíme a bude léto, a prázdniny, a dovolená, a Španělsko, a Mexiko, a Peru, a Kostarika… Aaaa, to znamená, že je nejvyšší čas se podívat na španělštinu. Ať jste připravení na objednávání kafíček, půjčování aut a večerní klábosení na baru.


Intenzivní kurz španělštiny 1.

Naučíme vás základy gramatiky a zvládnout nejdůležitější situace, které vás mohou potkat na cestách (vyhláskovat svoje “strašlivé” české příjmení, zeptat se na heslo k WIFI, koupit si kávu…).

V kurzu se naučíte

 • základy gramatiky
 • řešit nejdůležitější situace na cestách
 • znát perfektně svoji motivaci
 • jaké materiály a odkazy využívat v samostudiu

V kurzu získáte

 • veškeré tištěné materiály potřebné pro jeho průběh
 • tištěné materiály vhodné pro další studium
 • přístup do virtuální třídy, kde budou všechny materiály, nahrávky i odkazy k dispozici
 • Slevu 200 Kč na měsíc koučování, kde si vše můžete procvičit pod vedením lektora (4 týdny intenzivní samostatné práce a 1 lekce)
 • občerstvení

Komu je kurz určen

 • 5 - 8 studentům
 • úplným začátečníkům s velkou motivací a nebo studentům, kteří už to párkrát se španělštinou zkoušeli, ale stále jsou na začátku

Cena

 • 2400 Kč za kurz (6 lekcí španělštiny)

Termíny

 • v  sobotu 27. dubna 9:30 - 17:30
 • v  sobotu 8. června 9:30 - 17:30

Místo konání

 • Nový Svět, Praha 1
 • nejkrásnější místo, kde se v Praze můžete učit španělštinu

Přihlášky

 • zašlete nám vyplněný formulář a my se do 24 hodin ozveme
 • na kurz 27.4. je třeba se přihlásit do 19.4.
 • na kurz 8.6. je třeba se přihlásit do 26.5.

Harmonogram - Bude toho hodně, ale bude to stát za to!

9:30 - 11:30 - dojmy a pojmy, hispánský svět, výslovnost
11:30 - 12:30 - oběd v kavárně (výuka v reálném prostředí), oběd si hradí účastníci kurzu
12:30 - 14:30 - tvoření otázek, mužský a ženský rod, množné číslo, číslovky, slovesa  -AR, -ER, -IR
14:30 - 15:30 - pauza na odpočinek či průzkum okolí
15:30 - 17:30 - opakování, úvod do nepravidelných sloves, gustar, ser a estar

Víme, že vše naučené musíte trénovat a proto budete mít k dispozici přístup do virtuální třídy kurzu (google classroom). Zde budou všechny materiály, nahrávky, odkazy, které spolu na kurzu probereme. A navíc i tipy na stránky či učebnice a kde si vše konkrétně můžete procvičovat sami doma.

Jestli se do toho chcete obout pořádně, tak si přidejte i 4 týdny koučování a budete mít zaručeno, že vás někdo bude k procvičování motivovat.

Lektor je tu vždy jen od toho, aby otevíral dveře do světa cizího jazyka, takže když vezmete za kliku a přijdete s otevřenou hlavou, výsledky budou vaše.

Zvýhodněné měsíční koučování po kurzu

4 týdny x 4 komplexní úkoly x 4 kontroly x 4 motivace 1 x soukromá lekce španělštiny

Místo tradičních 1200 Kč zaplatíte jen 1000 Kč

Po dobu 4 týdnu budete dostávat velmi konkrétní úkoly na míru (ať už odkazy na cvičení, vyplňovací písničky, články, poslechy, psací úkoly) a vždy budete mít týden na jejich splnění a já den až dva na jejich kontrolu a zaslání nové motivace na další týden. A pátý týden si dáme spolu soukromou lekci španělštiny a rozhodneme se, jakou cestou se vydáte za svoji španělštinou dál. Využíváme google classroom, takže do svých lekcí můžete kdykoliv nahlížet a vracet se. Naučíme vás to.


Lektorky

Znáte je obě z blogu - Ivana jsem já, která blog vede a Lillyam je ta, která zatím napsala nejvíc španělských úterních článků. Ivana a Lillyam se poznaly na doktorátu na Iberoamerikanistice a vedly společně několik kurzů pro studenty Filozofické fakulty. Jejich nejoblíbenější byl o latinskoamerické dětské literatuře. Ivana je z Prahy a Lillyam z Kolumbie.

Ivana Kudrnová

Španělština není můj život ani moje všechno a nejsem v ní nejlepší na světě. Ale jsem dobrá v tom ji lámat lidem do hlavy. Dělám to už přes 13 let a moc mne to baví. Teprve pár měsíců (od září 2018) mám tento blog: Španělština do plavek. Ukazuju, jak rozmanitý je hispánský svět. Každé úterý jeden článek. Hledám různé autory a společný jmenovatel - španělštinu (občas i v titěrné míře). Protože útočím na vaše hispánské já.

Lillyam González

Vine a República Checa a estudiar un doctorado en Estudios Iberoamericanos en la Universidad Carolina en Praga y aquí sigo todavía. Desde hace cinco años me dedico a enseñar español a extranjeros, principalmente checos. En mi país natal, Colombia, estudié literatura y periodismo, trabajé por más de 10 años en varios proyectos relacionados con la enseñanza del español y la literatura. Tengo experiencia enseñando, escribiendo e investigando sobre la lengua y la cultura, siempre me han apasionado estos temas. Intento aprender checo y creo que lo voy a seguir intentando toda mi vida. Me encanta escribir, enseñar y compartir mi lengua materna. Para mí es la mejor manera de conocer otras culturas y de acercar a otros a la mía.

Ivana a Lillyam v Mnichově na studijním pobytu o latinskoamerické dětské literatuře :

A bude i (Velmi) intenzivní kurz španělštiny 2. a to v neděli 9.6., půjde v něm hlavně o úvod do minulých časů.


Posílám odkazy na několik předchozích článků, ať se můžete zorientovat.

6 otázek, na které musíte znát odpověď, než se začnete učit španělsky - bez nich to nepůjde ani na kurzu
6 triků, jak se naučit španělsky - pár zlepšováků
4 oblíbené stránky a 7 aplikací, které vám mohou pomoci s učením španělštiny - plus k tomu přidejte pondělní studijní tipy na FB Španělštiny do plavek
5 důvodů proč jazykové koučování funguje - už jsme trochu dál, jedeme přes google classroom a je to pohodlné a pohotové
První lekce španělštiny - k tomu není, co dodat